Casa Maxima Am Schloss Benrath

  • 18 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Επιπλέον, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Το διαμέρισμα Casa Maxima Am Schloss Benrath 18 τ.μ. Απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από σταθμό τρένου Κεντρικός ς Ντίσελντορφ και 250 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Kappeler Strasse.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το διαμέρισμα Casa Maxima Am Schloss Benrath διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Botanical garden of Dusseldorf και Πάρκο Freizeitpark Niederheider Waldchen βρίσκονται σε απόσταση 4 χιλιομέτρων και 2 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Το Παλάτι Benrath απέχει σχεδόν 1 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Maxima Am Schloss Benrath Ντίσελντορφ
Modern Luxury Duplex In Duesseldorf-Benrath
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Luxury Duplex In Duesseldorf-Benrath

9.6
Εξαιρετικό 5 σχόλια
34 μ από το κατάλυμα
Single Apartment In Duesseldorf
Τιμή μόνο για κινητά

Single Apartment In Duesseldorf

4.8
Αξιοπρεπές 6 σχόλια
576 μ από το κατάλυμα
USD 2201 USD 1981
ανά νύχτα
Gemuetliche Ferienwohnung Naehe Schloss Benrath & Rhein Duesseldorf Urdenbach
Τιμή μόνο για κινητά

Gemuetliche Ferienwohnung Naehe Schloss Benrath & Rhein Duesseldorf Urdenbach

7.8
Καλό 17 σχόλια
1.7 χλμ. από το κατάλυμα
USD 119 USD 107
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ντίσελντορφ Διεθνές Αεροδρόμιο
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός Ντίσελντορφ
    8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας006-2-0015000-22
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Casa Maxima Am Schloss Benrath;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Casa Maxima Am Schloss Benrath περιλαμβάνουν Eller, Viereckiger Weiher καθώς και Kreismuseum Zons.
    • Στο το διαμέρισμα Casa Maxima Am Schloss Benrath προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Casa Maxima Am Schloss Benrath περιλαμβάνουν Pigage και Schloßcafé Benrath και απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Casa Maxima Am Schloss Benrath;
      Το διαμέρισμα Casa Maxima Am Schloss Benrath είναι 18 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ντίσελντορφ Διεθνές Αεροδρόμιο
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός Ντίσελντορφ
    8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casa Maxima Am Schloss Benrath Ντίσελντορφ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο